top of page

O nás

daksys-logo-final.png

Spoločnosť DAKSYS s.r.o. bola založená ako rodinný podnik v Bratislave, v roku 2011.

 

Od počiatku sme sa orientovali na predaj ekologických plastových nádrží a systémov od renomovaného nemeckého výrobcu REWATEC - Priemier Tech Aqua Gmbh, ktoré sú určené na využívanie, vsakovanie, regulované odvádzanie daždovej vody, ako aj na uskladňovanie odpadovej vody. Sme výhradný dodávatelia produktov

Patentované hrubostenné podzemné plastové nádrže na vodu od výrobca REWATEC - Premier Tech Aqua Gmbh ktorý pôsobí na trhu a produkuje už od roku 1994. Tieto nádrže sú jednoduchým, no unikátnym technologickým riešením pre dažďovú vodu. Na svoje bezpečné uloženie do zeme nepotrebujú betónové lôžko, podľa typu nádrže a zásypu sú prejazdné až do 11.5T osového zaťaženia.

 

Sú vyrábané rotačnou technológiou z plne recyklovateľného a recyklovaného polyetylénu. Výrobná hala v Boizenburgu používa na výrobu fotovoltaické panely a na chladenie nástrojov a foriem sa využíva dažďová voda. Pevnosť, modifikovateľnosť, stálosť a odolnosť nádrží ich predurčili, že sa stali vyhľadávanými produktami, v segmente ekologických a smart riešení v stavebníctve. 

IMG-20180509-WA0001.jpg
Logo-Rewatec.jpg
Foto-Luftaufnahme-Produktion-Boizenburg.jpg
bottom of page